Hinta alkaen: 9,99 €

D-Lite Kahvat - Matta Musta

SKU
147831-H32 / 147831-H160
Hinta alkaen: 9,99 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
Vaihtoehdot:
  1. D-Lite Kahvat - Matta Musta
Saatavuus : Varastotuote - pakataan ja toimitetaan yleensä 1 arkipäivän kuluessa + katso toimitusvaihtoehdot

Toimitustavat

Envelope
Posti:
5-8 arkipäivää
Plane
DHL Express:
1-2 arkipäivää
Truck
Posti:
3-5 arkipäivää
Matta-mustassa D-Lite-kahvassa yhdistyvät yksinkertaisuus ja ajaton tyylikkyys. Sen pehmeästi kaareva muoto ja ohut profiili antavat tasapainoisen ja harmonisen ilmeen, joka sopii sekä klassiseen että moderniin sisustukseen.
br /> Kestävästä metallista valmistettu kahva, jossa on mattamusta pinnoite, tarjoaa pehmeän ja mukavan otteen ja kestää sormenjälkiä ja päivittäistä kulutusta. Tumma viimeistely luo rohkean mutta hienostuneen kontrastin, joka sopii yhteen niin puun, valkoisen kuin neutraalienkin pintojen kanssa.
br /> D-Lite-kahva on saatavana useissa eri koossa, ja se sopii erinomaisesti laatikoihin, kaappeihin ja vaatekaappeihin. Sen minimalistinen muoto ja monipuolinen väri tekevät siitä ihanteellisen valinnan kaikkiin tiloihin, joissa hillitty muotoilu kohtaa toiminnallisuuden.
Näytä lisää
Tuotteen tiedot
Materiaali:
Zink-Alloy anchor_icon
Väri:
Suunnittelijat:
Adam Laws anchor_icon
Merkki:
Asennus:
M4 Ruuvi anchor_icon
Päällyste:
Mittaukset
anchor_icon

Furnipart

Merkki


 

Perustettu vuonna 1977 Lars Ole Hansenin toimesta, Furnipart toimi aluksi hänen kotonaan vain yhden työntekijän voimin.

Nyt, yli 40 vuotta myöhemmin, se on yksi Pohjois-Euroopan johtavista brändeistä alallaan. Laatu, muotoilu ja toiminnallisuus korostuvat jokaisessa Furnipartin tuotteessa.

Kahvojen asentaminen

Asennusohjeet


 
Kahvojen ja nuppien asentaminen on helppoa eikä vaadi kehittyneitä työkaluja tai erikoistaitoja. Seuraa vain alla olevia yksinkertaisia ohjeita
1
Valmistele ja poraa reikä
Merkitse reikä kaapin oveen ohuella kynällä. Poraa 4,5 tai 5 mm:n poralla kaapin etupuolelta. Ulostuloreiän mahdollinen jakauma näkyy kaapin takapuolella eikä näy etupuolella
2
Asenna kahvat
Asenna kahva mukana toimitetuilla M4-ruuveilla. Älä käytä porakonetta kahvaa kiinnittäessäsi. Käytä sen sijaan tavallista käsikäyttöistä ruuvimeisseliä ja ruuvaa M4-ruuvit niin tiukalle kuin koet mahdolliseksi. Liian suuri vääntömomentti voi vahingoittaa kahvoja tai ruuvia
3
Inspiraatio
Vinkkejä, jos sinulla on monta kahvaa asennettavana samaan paikkaan jokaiseen kaappiin, voi olla kannattavaa tehdä yksinkertainen malli laudasta ja yksinkertaisesta puusta.
ENITEN MYYDYT
Allabeslag Sverige AB © 2025